Actueel weer Borculo
Laatste update: 2026-05-12 om 13:58 uur
| Temperatuur | 12.2 °C |
| Neerslag | 1.4 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 8.0 km/u uit W |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1011.1 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 32.2 km/u om 10:01 u |
| Minimum temp. | 4.8 °C om 05:58 u |
| Maximum temp. | 12.8 °C om 13:37 u |
| Windchill | 11.6 °C |
| Hitte index | 11.6 °C |
| Dauwpunt | 5.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 63.0 % |
| Zonnestraling | 301.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 1143.0 W/m2 om 12:27 u |
| UV index | 1.8 |
| Max. UV index | 5.2 om 13:37 u |
| Zon op | 05:45 u |
| Zon onder | 21:17 u |